Magazynier Wyrobów Gotowych
  • Swadzim
, Swadzim, Greater Poland Voivodeship, Polska
Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Swadzim (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie dostaw, wydawanie towarów
  • Kompletacja towarów według zamówień klientów.
  • Załadunek i rozładunek samochodów
  • Ocenianie jakości przyjmowanych towarów zgodnie procedurami
  • Wprowadzanie do sytemu dokumentacji magazynowej
  • Uczestniczenie w inwentaryzacji towarów
  • Ponoszenie współodpowiedzialności materialnej za stany magazynowe
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy, zgodnie ze standardami 6S
  • Wykonywanie pracy zgodnie z zasadami BHP i higieny pracy

Nasze wymagania

  • Chęci do pracy, uczciwość
  • Dokładność i rzetelność, umiejętność pracy w zespole
  • Wykształcenie średnie lub zawodowe
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Praca trzy zmianowa (6-14, 14-22, 22-6)
  • Aktualna Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w magazynie
  • Znajomość procesów i zagadnień związanych z gospodarką magazynową
  • Uprawnienia operatora wózków widłowych

To oferujemy

  • Odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w zespole pełnym pasji i zaangażowania w działaniu
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Program kafeteryjny – bilety do kina, bilety do teatru, karta sportowa, dofinansowanie do wypoczynku oraz możliwość otrzymania pożyczki z Kasy Zapomogowo Pożyczkowej
  • Szeroki pakiet socjalny, w tym prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do wypoczynku
  • Cykliczne spotkania integracyjne
  • Możliwość angażowania się w inicjatywy społeczne pracowników - m.in. akcje charytatywne, sportowe
  • Bezpłatny dowóz pracowników do/z firmy do/z Poznania oraz do/z Pniew

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku

Jesteśmy producentem kawy, międzynarodową firmą działającą w branży FMCG i HoReCa.

W naszym portfolio posiadamy rozpoznawalne marki o ugruntowanej pozycji na polskim rynku.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

106 572
18 690