Magazynier-Wrocław- Bez doświadczenia-OD ZARAZ
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
B8 Recruitment Sp. z o.o.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kompletowanie zamówień na podstawie fizycznego dokumentu WZ
  • Praca w trzech strefach temperaturowych: suchej, chłodzonej, mrożonej, gdzie pracownik przebywa w każdej z nich podobną ilość czasu
  • Wykonywanie pozostałych operacji magazynowych
  • Obsługa wózków elektrycznych (w przypadku posiadania uprawnień UDT, prawa jazdy kat. B lub ukończonego szkolenia wewnętrznego) lub paleciaka

WYMAGANIA:
  • Motywacji i gotowości do pracy
  • Mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku, posiadanie uprawnień UDT oraz książeczki SANEPID

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowę zlecenie
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)
  • Wynagrodzenie: podstawowa stawka 29,60 zł/h brutto (dla studentów netto)
  • Zapewniamy odzież roboczą

Zapraszamy również osoby zza granicy.

Jesteś zainteresowany/a -Aplikuj lub wyślij wiadomość "Magazyn" na telefon 790861777, lub skontaktuj się telefonicznie - chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

  • Praca Wrocław
  • Magazynier Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567