Magazynier-wózkowy
  • Żywiec
magazynier-wózkowy
Żywiec, Żywiec, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
30. 8. 2024

Posiadasz uprawnienia UDT na wózki widłowe i chcesz podjąć pracę jako magazynier?

Super mamy ofertę dla Ciebie! Pracuj tylko półmiesiąca !

Dołącz już dziś do Randstad !

Wyślij sms - oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach!

Miejsce pracy - m. Żywiec

Oczekujemy

  • uprawnienia UDT
  • min. roczne doświadczenie w pracy na wózkach wysokiego składowania
  • dobra organizacja pracy
  • gotowość do pracy w systemie równoważnym czterobrygadowym (po 12 od poniedziałku do niedzieli)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • system równoważny (06:00-18:00, 18:00- 06:00)
  • wynagrodzenia 27zł brutto/h + 2zł do każdej godz. dodatek za system równoważny
  • dodatek transportowy

Zadania

  • Wykonywanie prac magazynowych.
  • Rozładunki oraz załadunki samochodów.
  • Wydawanie surowców i komponentów na produkcję.
  • Obsługa wózków widłowych (wysokiego składowania) i skanerów.

  • Praca Żywiec
  • Magazynier Żywiec
  • Żywiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567