Magazynier w Wylęgarni Piskląt w Kossobudy
  • Kossobudy
mazowieckie, Kossobudy, mazowieckie, Polska
CEDROB SPÓŁKA AKCYJNA
24. 8. 2024
Informacje o stanowisku

CEDROB SPÓŁKA AKCYJNA - {{offer.position}

Lokalizacja
Kossobudy
Pracodawca
Dodano
22.08.2024
Numer referencyjny
6076_4005

Zakres obowiązków:

  • Przyjęcie i rozładunek jaj z samochodu,
  • Dezynfekcja jaj,
  • Wykonywanie nakładów jaj do aparatów lęgowych,
  • Prowadzenie dokumentacji magazynu jaj,
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy,
  • Utrzymanie w czystości sprzętu oraz pomieszczeń wylęgarni,

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Dyspozycyjność, dokładność, zaangażowanie
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

  • Pracę w profesjonalnym środowisku w firmie posiadającej stabilną pozycję na rynku,
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę na I zmianę w godzinach: 08:00-16:00 lub 09:00-17:00

CEDROB S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem - dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy.

W związku z uruchomieniem kolejnego zakładu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

  • Praca mazowieckie
  • Magazynier mazowieckie
  • Magazynier Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584