Magazynier w kuchni szpitalnej
  • Wrocław
magazynier w kuchni szpitalnej
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
NIRO
23. 8. 2024

Wymagania: znajomość obsługi komputera, mile widziana znajomość programu MAPI Jadłospis, doświadczenie na stanowisku magazyniera w gastronomii mile widziane, książeczka sanepidowska, chęć do pracy.
Warunki pracy: praca w magazynie kuchni szpitalnej w godzinach 6.00-14.00, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
Obowiązki: przyjmowanie towarów do magazynu oraz wydawanie towaru na kuchnię, kontrolowanie zgodności stanów magazynowych, dbałość o porządek w pomieszczeniu magazynowym.
Kontakt w sprawie oferty pracy z Kierownikiem kuchni p. Karoliną: osobiście na kuchni szpitala Wrocław ul. Kamieńskiego 73a lub telefonicznie 531370073 lub 71/3270143

  • Praca Wrocław
  • Szef kuchni Wrocław
  • Magazynier Wrocław
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Wrocław
  • Doradca podatkowy w Polsce Wrocław
  • Pracownicy uczelni w Polsce Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721