Magazynier w hurtowni instalacyjnej
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Onninen Sp. z o.o.
17. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Prawidłowe przyjmowanie i wydawanie towarów w magazynie,
  • Kontrola otrzymywanych dokumentów,
  • Tworzenie dokumentów magazynowych,
  • Wystawianie w systemie komputerowym magazynowych dokumentów obrotowych,
  • Współpraca z Działem Sprzedaży

Wymagany profil kandydata:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność organizowania pracy własnej
  • uprawnienia na wózki jezdniowe – UDT
  • uczciwość, skrupulatność i sumienność,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość programów MS Office
  • mile widziana znajomość asortymentu z branży instalacyjno-grzewczej lub elektrotechnicznej

 Oferujemy:

  • stabilna jednozmianowa praca w godzinach 5:00-13:00
  • atrakcyjne wynagrodzenie- podstawa + nagroda miesięczna
  • dodatek za pracę nocną- 50%
  • pakiet benefitów- co miesiąc do 260 pkt = 260 zł, sam decydujesz na co je przeznaczysz
  • przyjazną atmosferę pracy

  • Praca Gdańsk
  • Magazynier gdański
  • Magazynier Starogard Gdański
  • Magazynier Nowy Dwór Gdański
  • Magazynier Pruszcz Gdański
  • Magazynier Gdańsk
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gdańsk
  • Doradca podatkowy w Polsce Gdańsk
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667