MAGAZYNIER w Doehler
  • Belsk Duży
Belsk Duży, Belsk Duży, mazowieckie, Polska
Döhler Sp. z o.o.
25. 8. 2024

Grupa Döhler jest międzynarodową firmą, która produkuje z owoców i warzyw soki NFC (nie z koncentratu), zagęszczone soki, przeciery, zaprawy, emulsje, barwniki, susze, aromaty naturalne oraz syropy roślinne.Spółka dostarcza także zintegrowane rozwiązania systemowe dla przemysłu spożywczego.Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby, która chciałby rozwijać swoje umiejętności na stanowisku:Magazynier Miejsce pracy: Belsk Duży (Łęczeszyce, powiat grójecki).

Obowiązki

  • Rozładunki dostaw z zagranicznych i krajowych:
  • a) ściąganie towarów z samochodu
  • b) całkowite sprawdzenie dostaw pod względem ilościowym, jakościowym, dat przydatności
  • c) rozkładanie towaru na magazynie w przeznaczonych dla niego miejscach przy użyciu wózków widłowych.
  • d) rozładunek i załadunek pustych opakowań po chemii.
  • Przygotowanie i wydawanie towaru pomocniczego na potrzeby zakładu (chemia, opakowania itp.).
  • Kontrola sprawności maszyn i urządzeń w magazynie.
  • Weryfikacja poprawności etykiet na beczkach wysyłanych do klientów.
  • Wydawanie beczek z towarem do klientów i ew. zewnętrznych magazynów.
  • Przyjmowanie i wydawanie próbek laboratoryjnych (magazyn próbek dla wszystkich lokalizacji).
  • Prace porządkowe na magazynie.

Wymagania

  • Uprawnienia (UDT II WJO) do kierowania wózkiem widłowym – obowiązkowe
  • Czynnego prawa jazdy kat. B
  • Doświadczenia jako magazynier – mile widziane
  • Dyspozycyjności do pracy 2- zmianowej w systemie 8 - godz.
  • Orzeczenia sanitarno-epidemiologicznego
  • Podstawowej znajomości obsługi komputera.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (docelowo umowa na czas nieokreślony)
  • Wynagrodzenie : pensja zasadnicza oraz 5 % premii uznaniowej
  • Możliwość dodatkowego premiowania za wdrażanie własnych pomysłów na usprawnienia w pracy
  • Dostęp do szkoleń oraz kursów językowych umożliwiających podnoszenie kwalifikacji.
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu w realizacji wyznaczonych celów.
  • Zatrudnienie – od zaraz, po sprawdzeniu kwalifikacji i kompetencji.

  • Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

  • Praca Belsk Duży
  • Magazynier Belsk Duży
  • Belsk Duży - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584