Magazynier UDT- Toruń/Ostaszewo
  • Toruń
Toruń, Toruń, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
FlexHR
12. 6. 2024

Miejsce pracy: Toruń

Rekrutujemy dla

Dynamicznie rozwijającej się firmy. Innowacyjne rozwiązania są wykorzystywane przez liderów różnych sektorów przemysłu na całym świecie. Współpracując z tą firmą, masz szansę być częścią zgranego zespołu.

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie przyjmowaniem, przechowywaniem i wydawaniem towarów w magazynie.
  • Obsługa wózków widłowych (wymagane uprawnienia UDT) w sposób bezpieczny i efektywny.
  • Utrzymywanie porządku i bezpieczeństwa w miejscu pracy.
  • Przygotowywanie towarów do wysyłki oraz współpraca z innymi działami firmy, aby zapewnić płynność procesów logistycznych.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz świetna organizacja pracy własnej.
  • Sumienność, dokładność i zaangażowanie.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na magazynach wysokiego składowania

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie + atrakcyjny system premiowy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach.
  • Pełne przeszkolenie oraz wsparcie w pierwszych dniach pracy.

  • Praca Toruń
  • Magazynier Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157