Magazynier UDT
  • Duchnice
magazynier UDT
mazowieckie, Duchnice, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
13. 9. 2024

Oferujemy pracę na stanowisku magazyniera UDT w miejscowości Duchnice ul. Ożarowska, k. Ożarowa Mazowieckiego, Pruszkowa.

Praca w stabilnej firmie od poniedziałku do piątku.

Warunek konieczny to posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej lub chęć do jej wyrobienia oraz uprawnienia UDT.

Z Pruszkowa możliwość dojazdu autobusem miejskim linii 6.

Oczekujemy

  • uprawnień UDT - warunek konieczny
  • badań sanitarno-epidemiologicznych lub otwartości na ich wyrobienie
  • możliwości samodzielnego dojazdu
  • dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie miesięczne 6500 zł brutto
  • premię 10%
  • pracę w systemie 3-zmianowym (5:45-14, 13:45-22, 21:45-6)
  • pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy

Zadania

  • obsługa wózków jezdniowych
  • rozładunki i załadunki z pomocą wózków widłowych
  • kompletacja zamówień

  • Praca mazowieckie
  • Magazynier mazowieckie
  • Magazynier Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584