Magazynier Trawniki
  • Trawniki
Trawniki, Trawniki, Lubelskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
20. 8. 2024

Posiadasz uprawnienia UDT i masz doświadczenie w kierowaniu wózkami widłowymi? Poszukujesz pracy od zaraz?

Jeśli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą, zaaplikuj poprzez portal, a my do Ciebie oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach oferty !

Poszukujemy chętnych osób do pracy w Trawnikach!

Oczekujemy

  • uprawnień UDT
  • dyspozycyjności do pracy w systemie po 8 godz.
  • również w systemie 4 brygadowym
  • pracowitości isumienności
  • aktualnych badań psychotechnicznych
  • doświadczenie w wykonywaniu prac na wózkach widłowych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową(opłacane składki ZUS, płatne urlopy oraz pozostałe świadczenia,0% podatku - dla osób do 26 roku życia)
  • możliwość wypracowaniapremii- do 25% mies.
  • dodatek do własnego transportu,max. do 250 brutto/mies.
  • dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym - 650 brutto/mies.
  • pracę na pełen etat
  • prostą pracę przy produkcji środków czystości
  • dopełnienie formalności w 1 dzień
  • możliwość zakupu prywatnego pakietu medycznego oraz karty sportowej w atrakcyjnej cenie
  • dostęp doubezpieczenia grupowego
  • opiekę konsultantaRandstad podczas całego procesu rekrutacji i okresu zatrudnienia

Zadania

  • transport surowców na linię produkcyjną

  • Praca Trawniki
  • Magazynier Trawniki
  • Trawniki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544