Magazynier - Suwnicowy
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
Raven PL Sp. z o.o.
22. 4. 2024

Jesteśmy firmą z kapitałem zagranicznym, handlującą wyrobami hutniczymi. Nasza grupa RAVEN

z siedzibą w Povazskiej Bystricy, posiada wiele oddziałów na Słowacji, w Czechach, Polsce

i na Węgrzech. W Gliwicach świadczymy z powodzeniem nasze usługi od 14 lat.

Aktualnie do oddziału w Gliwicach poszukujemy osób na stanowisko:
Opis stanowiska:

  • Praca ta polega na załadunkach i rozładunkach materiałów hutniczych (blacha, profile) za pomocą suwnic sterowanych z poziomu roboczego „0”. Ponadto do Twoich obowiązków będzie należało: właściwe oznakowanie towaru, prawidłowe przyjęcie i wydanie, dbanie o ład i porządek na hali oraz przeprowadzanie okresowych inwentaryzacji.
  • Praca jest dwuzmianowa od poniedziałku do piątku w godzinach 06.00-14.15 i 09.45-18.00.

Wymagania:

  • Jeśli jesteś pracowity, punktualny i obowiązkowy, posiadasz uprawnienia i doświadczenie w pracy na suwnicach kat. IIS zapraszamy do kontaktu. Mile widziana znajomość asortymentu hutniczego lub chęci do przyuczenia.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę, codziennie obiad gratis, dodatkowy dzień wolny za urodziny, trzynastka, premia za frekwencję.

  • Praca Gliwice
  • Magazynier Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659