Magazynier - Straszyn - 5:00 - 9:00 lub 14:30 - 19:30
  • Pruszcz Gdański, gdański, pomorskie
Pruszcz Gdański
Agencja Zatrudnienia KS SERVICE
14. 7. 2024
2500 - 2850 zł

Dla naszego stałego Klienta z branży kurierskiej poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNOWY / STRASZYN

Firma to jeden z głównych dostawców usług transportowych w Polsce skoncentrowany na zapewnieniu najwyższej jakości usług. 50 filii pozwala jej być blisko Nadawców i Odbiorców w całym kraju. Firma oferuje niezawodne rozwiązania logistyczne w Europie i na świecie.

 Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową
- etaty do wyboru:
     - 1/2 etatu - 2500 zł brutto + do 15% premii - praca w godzinach: 5:00 - 9:00
     - 5/9 etatu - 2850 zł brutto + do 15% premii - praca w godzinach: 14:30 - 19:30

Oczekujemy:
- zaangażowania i sumienności,

doświadczenia w pracy magazynowej – mile widziane.

Zadania:
- prace magazynowe,
- rozładunek i załadunek paczek,
- skanowanie i sortowanie przesyłek.

Zapraszamy do współpracy – zespół Agencji Zatrudnienia KS Service S.A. wpis do KRAZ 23286

Jak wygląda proces rekrutacji?
  - Kontakt telefoniczny z kandydatem- przedstawienie oferty oraz warunków zatrudnienia,
  - Rekomendacja,
  - Spotkanie w siedzibie firmy,
  - Decyzja.

Zainteresowała cię oferta? Aplikuj już dziś!
Masz więcej pytań? Zadzwoń: 503 075 956

  • Praca Pruszcz Gdański
  • Magazynier Pruszcz Gdański
  • Pruszcz Gdański - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544