Magazynier SOT Chorzów
  • Chorzow
Chorzów, Chorzow, Silesian Voivodeship, Polska
PROJECT PLUS HR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
22. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
- Skanowanie artykułów spożywczych - Układanie palet towarów zgodnie z informacją na skanerze - Odwóz zamówienia we wskazane miejsce - Skanowanie 500 sztuk artykułów w ciągu zmiany - Bezstresowa, spokojna praca - Dwa rodzaje pomieszczeń magazynowych, temperatura w  pierwszym od +2 do +4 ℃, w drugim od +10 do +18 ℃ - Dwie płatne przerwy po 15 min. - Układanie palet towarów zgodnie z informacją na skanerze - Dowóz zamówienia we wskazane miejsce
Wymagania stanowiska
- gotowość do pracy na dłuższy okres - praca dla wszystkich - gotowość do pracy z udzwigiem (kartony z mlekiem, keczupem, etc.) - wymagana podstawowa znajomość języka polskiego, umiejętność odczytywania polskich komunikatów ze skanera
Oferujemy
- Miejsce pracy -  Niedźwiedziniec, 41-506 Chorzów - Praca w hurtowni spożywczej na 3 zmiany: 06-14, 14-22, 22-06 - Kobiety mogą pracować tylko dzienne zmiany 06-14, 14-22 - Stawki : - 28,20 zł brutto – stawka dzienna standard - 33,74 zł brutto – stawka za pracę w nocy - 39,00 brutto – stawka za pracę w weekendy (o ile weekend jest 6 i 7 dniem pracującym) - zmiana nocna od 22.00 od niedzieli do czwartku - 2 płatne przerwy po 15 min - do dyspozycji stołówka, szatnie damskie, męskie, lodówki, mikrofale - pracownicy mogą kupować towary po cenach hurtowych  - nadgodziny przewidywane po uzgodnieniu - organizujemy stabilną, stałą pracę - zapewniamy pracę od zaraz
TYLKO Z NASZĄ AGENCJĄ: - Dla cudzoziemców pomoc w legalizacji zatrudnienia i pobytu w PL - Opieka koordynatora i pełne wsparcie działu administracji na miejscu - Możliwość awansu zawodowego

  • Praca Chorzów
  • Magazynier Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 645
    20 026