Magazynier Sklepowy
  • Piaseczno
Piaseczno, Piaseczno, Masovian Voivodeship, Polska
Media Expert
24. 5. 2024

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. Rządzimy na rynku elektro w Polsce, ale że wciąż mamy ambitne plany, to także przyszłość należy do nas!Dlatego już dziś szukamy: Magazyniera Sklepowego- Przygodę z Media Expert zacząłem od posady magazyniera. I czułem się ważny, bo to ode mnie wszystko się zaczynało! – mówi Marcin, nasz trener z Łodzi. Dzięki ambicji i zaangażowaniu awansował kilka razy. Bo w ME stawiamy na swoich. Zostań jednym z nas!

Zapewnimy Ci:

  • umowę o pracę bez okresu próbnego
  • pensję zawsze na czas
  • szansę na awans
  • wsparcie w trakcie wdrożenia, bo liczą się chęci
  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • prywatny pakiet medyczny
  • zniżki na zakup najnowocześniejszej elektroniki w naszych elektromarketach
  • dofinansowanie karty MultiSport dla dobrej formy
  • pomoc i opiekę fundacji Mediaexpert „Włącz się”

Twoje zadania:

  • kontrola ilości i jakości dostarczonego towaru
  • rozładowywanie towaru i układanie go w elektromarkecie
  • zabezpieczanie towaru
  • utrzymywanie porządku w magazynie i sali sprzedaży
  • pakowanie towaru wysyłanego do Klienta
  • dbanie o powierzony sprzęt

Od Ciebie oczekujemy:

  • punktualności
  • rzetelności
  • odpowiedzialności
  • zaangażowania w powierzone obowiązki
To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

  • Praca Piaseczno
  • Magazynier Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509