Magazynier - sklep
  • Tarczyn
Tarczyn, Tarczyn, Masovian Voivodeship, Polska
SKLEPY KOMFORT S.A.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Janki (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • Załadunek i rozładunek towarów dostarczonych do magazynu
  • Rozmieszczenie towaru na terenie magazynu i sklepu
  • Utrzymanie porządku w magazynie
  • Udział w inwentaryzacjach okresowych i rocznych
  • Dbałość o utrzymanie zgodności stanów informatycznych z fizycznymi

Nasze wymagania

  • Sprawność w organizowaniu swoich zadań
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Uprawnienia UDT na wózki widłowe

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program rekomendacji pracowników
  • karta sportowa
  • zaplanowany proces wdrożenia do organizacji
  • udział w eventach
  • premia miesięczna
  • prezenty świąteczne
  • wellbee – platforma wspierająca dobrostan psychiczny
  • eTutor – platforma do nauki języków obcych
  • darmowy dostęp do ebooków i audiobooków

Sklepy Komfort S.A. to wiodąca marka w branży wyposażenia wnętrz, która od ponad 30 lat jest obecna w Polsce. W swojej ofercie posiada wszystko, co potrzebne do kompleksowego urządzenia łazienki, wykończenia podłóg, wyboru drzwi oraz zaprojektowania kuchni i innych domowych wnętrz. Dzięki tak szerokiej ofercie i profesjonalnej obsłudze jesteśmy dumni, że poprawiamy jakość życia naszych Klientów, komfortowo urządzając i remontując ich domy i mieszkania. To nasza misja, która przyświeca nam na co dzień. Firma stawia na innowacyjność i nowoczesność, dbając na każdym kroku o satysfakcję swoich klientów w każdym z ponad 160 salonów stacjonarnych i w sklepie internetowym komfort.pl

  • Praca Tarczyn
  • Magazynier Tarczyn
  • Tarczyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087