Magazynier Serwisu
  • Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice, Jelcz-Laskowice, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
2. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • załadunek i rozładunek sprzętów;
  • kompletacja wyposażenia;
  • planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej
  • współpraca z działem koordynacji przesyłek;
  • dbanie o porządek na magazynie.
  • weryfikacja stanu ilościowego oraz technicznego podczas przyjęcia oraz wysyłki sprzętu obsługiwanego przez dział serwisu,

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w pracy na magazynie – WARUNEK KONIECZNY;
  • uprawnienia na wózki widłowe UDT – WARUNEK KONIECZNY;
  • umiejętność oceny stanu technicznego urządzeń;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • samodzielność, umiejętność szybkiego uczenia się.

OFERUJEMY:
  • umowę zlecenie na okres próbny 3 miesiące, po okresie próbnym umowa o pracę;
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia;
  • prywatną opiekę zdrowotną;
  • pakiet ubezpieczeń;
  • dofinansowania do wypoczynku;
  • kartkę MultiSport;
  • platformę do nauki języków obcych.

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO ODPOWIEDZI TYLKO NA WYBRANE OFERTY.

  • Praca Jelcz-Laskowice
  • Magazynier Jelcz-Laskowice
  • Jelcz-Laskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567