Magazynier/realizator zamówień
  • Pabianice
Pabianice, Pabianice, łódzkie, Polska
AAS sp. z o.o
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla jednego z naszych klientów z branży produkcyjnej poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Obowiązki:

- wyprowadzenie danych do systemu SAP;

- przygotowywanie oraz nadzór nad dokumentami potrzebnymi do wysyłki;

- prowadzenie kontroli nad realizacją zapotrzebowania u klientów tj. etykiety VDA, specjalne pakowanie itp.;

- awizacja i obsługa kierowców;

- przygotowywanie odpowiednich raportów oraz zestawień w systemie;

- nadzór nad załadunkami oraz rozładunkami zgodnie z harmonogramem;

- ścisła współpraca z innymi jednostkami logistki.

Wymagania

Oczekujemy:

- znajomości specyfiki pracy w magazynie;

- gotowości do pracy w systemie 2 zmianowym (w godz. 6-14, 14-22) od poniedziałku do piątku;

- umiejętności rozwiązywania problemów;

- dobrej organizacji czasu pracy;

- znajomość pakietu MS Office (głównie Word, Excel);

- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość systemu SAP.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o prace bezpośrednio z klientem;

- wynagrodzenie w wysokości 4466 zł brutto miesięcznie podstawy;

- system premiowy;

- bezpłatną prywatną opiekę medyczną;

- nagrody dla pracowników - za swoje zaangażowanie i pomysły ulepszające pracę możesz otrzymać nagrody;

- program poleceń pracowniczych do 2000 zł za jedną poleconą osobę;

- dofinansowanie do posiłków na stołówce pracowniczej;

- kartę multisport z dofinansowaniem 50% przez pracodawcę;

- szansę rozwoju zawodowego poprzez szeroki pakiet szkoleń ;

- możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz!

Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą pracy, koniecznie wyślij swoje CV

  • Praca Pabianice
  • Magazynier Pabianice
  • Pabianice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851