Magazynier - Produkty Elektryczne
  • Żukowo
Żukowo, Żukowo, Pomorskie, Polska
TERMA SP. z o.o.
14. 5. 2024

Jesteśmy polskim producentem grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, grzałek, maszyn budowlanych, sprzętu rehabilitacyjnego oraz wyposażenia integracyjnych placów zabaw. Mając ponad 30 lat doświadczenia, oferujemy nasze produkty nie tylko w Polsce, lecz także w ponad 40 krajach świata, na 4 kontynentach.
W związku z rozbudową Parku Maszynowego i realizacją nowych inwestycji poszukujemy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Czaple, k. Gdańska
Główne zadania:
rozładunek, kontrola i przyjęcie dostaw materiałów, półproduktów i towarów,
sprawdzanie zgodności "dostarczanego" towaru z dokumentacją oraz z zamówieniami systemowymi MS Dynamics,
rozliczanie transakcji magazynowych w systemie MS Dynamics AX,
kompletowanie towarów do wysyłek w celu realizacji usług zewnętrznych,
przygotowywanie dokumentów WZ zgodnie ze zleceniem,
monitorowanie stanów magazynowych oraz zgłaszanie niezgodności,
transport wewnętrzny towarów, współpraca z innymi Zespołami,
przygotowanie półproduktów dla produkcji,
dbałość o powierzone zasoby,
planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej.
Wymagania:
umiejętność oraz uprawnienia do obsługi wózka widłowego potwierdzone certyfikatem UDT,
biegła znajomość środowiska Windows oraz aplikacji MS Office,
łatwość zapamiętywania nazw towarów i umiejętność poruszania się w strukturze magazynowej,
samoorganizacja oraz nastawienie na szybkość i efektywność wykonywanej pracy,
praca w trybie zmianowym (06:00-14:00; 14:00-22:00).
Oferujemy:
pracę w organizacji o płaskiej strukturze – nie mamy dyrektorów ani kierowników, dzięki czemu pracujemy w oparciu o motywację wewnętrzną,
technologie najnowszej generacji - zaczynając od maszyn, które wykorzystującą źródła laserowe w procesie cięcia, giętarki CNC do rur i blach, poprzez kompletnie wyposażone automaty tokarsko-frezerskie CNC, cele spawalnicze, najnowsze technologie głębokich wierceń, po systemy transportu podwieszonego, w tym Power&Free,
elastyczny model wdrażania do Organizacji – możesz poszerzyć swoją wiedzę, poznając różne obszary i procesy,
nieustanny rozwój –możesz zmienić stanowisko, zespół lub obszar zgodnie z Twoimi preferencjami i potrzebami firmy,
prywatną opiekę medyczną,
możliwość przystąpienia do programu Multisport / Medicover Sport,
możliwość wyboru ubezpieczenia grupowego.

  • Praca Żukowo
  • Magazynier Żukowo
  • Żukowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851