Magazynier / Pracownik Techniczny
  • Łódź, Teofilów
łódzkie, Łódź, Teofilów, łódzkie, Polska
WALTER KOMPRESSORTECHNIK POLSKA Sp. z o.o.
15. 10. 2024

Walter Kompresortechnik Polska Sp. z o.o.  producent kompresorów śrubowych i tłokowych.

Poszukuje kandydata na stanowisko
Zakres obowiązków:

  • realizacja prac montażowych, konserwacyjnych oraz remontowych,
  • diagnostyka usterek i nieprawidłowości w działaniu urządzeń,
  • naprawa i usunięcie wykrytych nieprawidłowości,
  • obsługa narzędzi ręcznych, pneumatycznych oraz elektronarzędzi,
  • dbałość o porządek i bezpieczeństwo.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysokie umiejętności manualne,
  • łatwość przyswajania wiedzy technicznej,
  • samodzielność,
  • sumienność,
  • dokładność,
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku,
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • perspektywy rozwoju zawodowego,
  • pakiet niezbędnych szkoleń.

  • Praca łódzkie
  • Magazynier łódzkie
  • Pracownik fizyczny łódzkie
  • Pracownik produkcji łódzkie
  • Pracownik biurowy łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662