MAGAZYNIER - PRACOWNIK MAGAZYNU
  • Zator
Zator, Zator, małopolskie, Polska
Lemarpol - Wózki Widłowe Spółka z o.o.
30. 5. 2024

FIRMA LEMARPOL WÓZKI WIDŁOWE SP. Z O. O. - autoryzowany Dealer marki Manitou w Polsce, zajmująca się sprzedażą, wynajmem i serwisem Wózków Widłowych oraz Maszyn Specjalistycznych, poszukuje kandydatów na stanowisko:MAGAZYNIER, Miejsce pracy – Zator

Obowiązki

  • przyjmowanie i wydawanie części zamiennych, podzespołów, elementów surowców i materiałów,
  • dokonywanie odbioru ilościowego dostarczonych towarów zgodnie z zasadami gospodarki magazynowej,
  • bieżące prowadzenie kontroli zapisów ewidencyjnych ze stanem faktycznym (poprzez przeprowadzenie weryfikowanych kontroli),
  • dbanie o należyte ułożenie towarów, części zamiennych, materiałów i surowców na półkach i regałach magazynowych

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • zorganizowanie, samodzielność
  • komunikatywność, umiejętność współpracy z ludźmi
  • dokładność, rzetelność w powierzonych zadaniach.
  • mile widziana znajomość z mechaniki i budowy maszyn

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • benefity (pakiety medyczne, ubezpieczenie grupowe)
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • pakiet szkoleń przygotowujących do pracy,
  • duża samodzielność w działaniu

  • Praca Zator
  • Magazynier Zatory
  • Magazynier Zator
  • Pracownik fizyczny Zator
  • Pracownik fizyczny Zatory
  • Pracownik biurowy Zator
  • Pracownik biurowy Zatory
  • Pracownik produkcji Zatory
  • Pracownik produkcji Zator
  • Zator - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289