Magazynier- pracownik magazynu Brwinów
  • Brwinów
Brwinów, Brwinów, Mazowieckie, Polska
PRO-LOGIS SP. Z.O.O
1. 8. 2024

Pro-logis to firma świadcząca usługę fulfillment dla e-commere.
Zajmująca się pełną obsługą logistyczną sklepów internetowych - magazynowaniem, pakowaniem, wysyłką, obsługą zwrotów oraz szeregiem usług dodatkowych.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy
Magazynier
Miejsce pracy: Brwinów ul. Św. Tomasza 4, 05-840 Brwinów
Oferujemy: Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie Stabilną pracę na podstawie umowy o pracę Stałe wynagrodzenie plus ewentualne nadgodziny Atmosferę pracy opartą na partnerskich relacjach Możliwość awansu w strukturach firmy
Opis stanowiska: praca ze skanerami, rozładunek, załadunek i układanie towaru, kompletacja zamówień zgodnie ze zleceniami od klienta pakowanie elementów do wysyłki Przestrzeganie norm i procedur obowiązujących w firmie przemieszczanie towaru ręcznie umiejętność korzystania z komputera – pakiet MS Office.
Wymagania: motywacja i chęć do pracy. dobra organizacja pracy własnej dokładność, rzetelność, zaangażowanie mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku (komplementacja, rozładunki, załadunki) praca w pełnym wymiarze mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego, mile widziane UDT
Dodatkowym atutem będzie: Znajomość programów magazynowych
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z CV
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

  • Praca Brwinów
  • Magazynier Brwinów
  • Pracownik fizyczny Brwinów
  • Pracownik biurowy Brwinów
  • Pracownik produkcji Brwinów
  • Brwinów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567