Magazynier / Pracownik magazynowy
  • Sosnowiec, blisko przystanku autobusowego
śląskie, Sosnowiec, blisko przystanku autobusowego, śląskie, Polska
No Limit Sp. z o.o.
24. 4. 2024

Do magazynu przeładunkowego (x-dock) w Sosnowcu, Innowacyjna 3 poszukujemy osób do zespołu magazynowego.
Twój zakres obowiązków:

  • Rozładunek i załadunek towaru za pomocą skanera i wózka unoszącego (tzw. „piesek”),
  • Przyjmowanie i wydawanie towaru,
  • Sortowanie i pakowanie towaru,
  • Kompletowanie zamówień,
  • Utrzymywanie porządku w miejscu pracy,
  • Praca z systemami operacyjnymi i ze skanerem.

Wymagania:

  • Gotowość do długoterminowej współpracy,
  • Motywacja i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (również zmiana nocna), od niedzieli (wieczór) do piątku (południe).
  • Prawo jazdy kat. B lub uprawnienia na wózki widłowe (UDT)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie oraz ze skanerem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie: podstawa + premia,
  • Pracę w renomowanej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym w Polsce,
  • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. Karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków)
  • Posiadamy w firmie system poleceń pracowniczych-możliwość uzyskania dodatkowej gotówki za każde polecenie,
  • Szansę podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy w strukturach organizacji,
  • Udział w licznych wyjazdach integracyjnych oraz imprezach firmowy.
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

  • Praca śląskie
  • Magazynier Miasteczko Śląskie
  • Magazynier Stronie Śląskie
  • Magazynier Oborniki Śląskie
  • Magazynier Ząbkowice Śląskie
  • Magazynier Piekary Śląskie
  • Magazynier Siemianowice Śląskie
  • Magazynier śląskie
  • Pracownik fizyczny Siemianowice Śląskie
  • Pracownik fizyczny Piekary Śląskie
  • Pracownik fizyczny Ząbkowice Śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659