Magazynier - Praca w Centrum Dystrybucyjnym – Atrakcyjne Zarobki nawet do 8000 zł/netto!
  • Płońsk
Płońsk, Płońsk, mazowieckie, Polska
Personnel International BPO Sp. z o.o.
28. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy, która da Ci stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie? Z nami to możliwe!
Nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy!

Co oferujemy?

  • Zarobki nawet do 8000 zł netto miesięcznie!
  • Stawki godzinowe:
    • 22,07 zł netto/godz. – w okresie wdrożeniowym (max. do 4 tygodni),
    • 27,00-31,00 zł netto/godz. – dla uczniów szkół średnich, policealnych oraz studentów,
    • 28,10-31,00 zł netto/godz. – po osiągnięciu pełnej wydajności na wyznaczonych działach.
  • Premie za rzetelną pracę oraz brak absencji!
  • Bezpłatne szkolenia na obsługę wózków jezdniowych.
  • Bezpłatne ubranie robocze.
  • Zaliczki na poczet wynagrodzenia.
  • Premie za wydajność i jakość pracy.
  • Stabilne zatrudnienie z możliwością awansu.
  • Terminowe wypłaty na Twoje konto – zawsze do 20-go każdego miesiąca.
  • Pomoc w uzyskaniu karty pobytu.

Twoje obowiązki:

  • Kompletowanie zamówień według listy.
  • Obsługa wózków jezdniowych (unoszących/podnośnikowych) – wszystkiego Cię nauczymy!
  • Praca ze skanerami i terminalami.

System pracy:

  • Dwie zmiany: 6:00-16:00 lub 18:00-4:00.
  • Pracujemy maksymalnie 10 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu.
  • Przerwa obiadowa: 30 minut.

Wymagania

  • Dyscyplina i zaangażowanie.

Dołącz do naszego zespołu i ciesz się stabilną pracą w dynamicznie rozwijającej się firmie! Zdobądź nowe umiejętności, awansuj i zarabiaj więcej. Aplikuj teraz!

  • Praca Płońsk
  • Magazynier Płońsk
  • Magazynier płoński
  • Płońsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392