Magazynier - praca na magazynie
  • Krzepice
Krzepice, Krzepice, Śląskie, Polska
Klient
19. 9. 2024

Dla naszego Klienta, jednego z największych producentów suchej karmy dla zwierząt domowych w Europie poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:
Krzepice, k. Częstochowy
Wymiar pracy: pełny etat, praca stacjonarna
Zakres obowiązków
- obsługa wózka widłowego
- wypełnianie dokumentów magazynowych
- obsługa urządzeń magazynowych
- dbanie o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy
- rozładunek i załadunek aut
- wykonywanie i kontrolowanie procesów magazynowych
- inwentaryzowanie stanów magazynowych
Wymagania
- uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
- zaangażowanie, sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
- chęć i umiejętność pracy w zespole
- umiejętności obsługi komputera
- praca w systemie 3 zmianowym
- doświadczenie w obsłudze wózka wysokiego składowania będzie dodatkowym atutem
Oferujemy
- stałą, długoterminową i pewną pracę w stale rozwijającej się firmie
- wysokie wynagrodzenie w zależności od umiejętności, doświadczenia i zaangażowania
- liczne premie i dodatki
- ubezpieczenie grupowe
- możliwość awansu i podwyżki wynagrodzenia
- praca w małym, zgranym zespole w koleżeńskiej atmosferze

  • Praca Krzepice
  • Magazynier Krzepice
  • Krzepice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045