Magazynier / Praca dorywcza /Zabrze
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, Polska
HR PATHFINDER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
16. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

Interesuje Cię dorywcza praca z elastycznym grafikiem? Dołącz do MR DIY i wesprzyj nasz zespół w magazynie!

Miejsce pracy: Zabrze

Jak będzie wyglądać Twoja praca? Startujemy od 28.10. Oferujemy pracę dorywczą na okres 1-2 miesięcy, z możliwością dalszej współpracy.

  • Praca na jednej zmianie od godz. 21:00 (5-10 godzin dziennie)
  • Obsługa elektrycznych wózków paletowych
  • Rozładunek towarów
  • Układanie towarów na regałach
  • Rozpakowywanie towarów
  • Możliwość pracy w weekendy – godziny do ustalenia.

Czego oczekujemy od kandydatów?

  • Ogólnej sprawności fizycznej
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane, ale nieobowiązkowe)
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Brak ograniczeń wiekowych – liczy się sprawność fizyczna!
  • Sumienności i odpowiedzialności w wykonywaniu powierzonych zadań

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie na umowę zlecenie
  • Wynagrodzenie 28,10 zł/godz. brutto (20,29 zł netto), a dla studentów 28,10 zł netto
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość dopasowania grafiku

Masz pytania dotyczące oferty? Zadzwoń lub napisz do nas. Zapraszamy do aplikowania!

  • Praca Zabrze
  • Magazynier Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377