Magazynier / Praca dorywcza /Zabrze
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, Silesian Voivodeship, Polska
HR PATHFINDER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
16. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Interesuje Cię dorywcza praca z elastycznym grafikiem? Dołącz do MR DIY i wesprzyj nasz zespół w magazynie!
Miejsce pracy: Zabrze
Jak będzie wyglądać Twoja praca? Startujemy od 28.10. Oferujemy pracę dorywczą na okres 1-2 miesięcy, z możliwością dalszej współpracy. - Praca na jednej zmianie od godz. 21:00 (5-10 godzin dziennie) - Obsługa elektrycznych wózków paletowych - Rozładunek towarów - Układanie towarów na regałach - Rozpakowywanie towarów - Możliwość pracy w weekendy – godziny do ustalenia.
Czego oczekujemy od kandydatów? - Ogólnej sprawności fizycznej - Prawo jazdy kat. B (mile widziane, ale nieobowiązkowe) - Umiejętności pracy w zespole - Brak ograniczeń wiekowych – liczy się sprawność fizyczna! - Sumienności i odpowiedzialności w wykonywaniu powierzonych zadań
Co oferujemy? - Zatrudnienie na umowę zlecenie - Wynagrodzenie 28,10 zł/godz. brutto (20,29 zł netto), a dla studentów 28,10 zł netto - Elastyczne godziny pracy i możliwość dopasowania grafiku
Masz pytania dotyczące oferty? Zadzwoń lub napisz do nas. Zapraszamy do aplikowania!

  • Praca Zabrze
  • Magazynier Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377