Magazynier praca dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Fundacja Fazon
3. 10. 2024

Dla Naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko Magazynier w miejscowości Stęszew pod Poznaniem.
Opis stanowiska:
-przyjmowanie i wydawanie towaru zgodnie z dokumentacją magazynową
-sprawdzanie zgodności dostaw z zamówieniami
-kontrola stanów magazynowych
-załadunek, rozładunek towaru
prowadzenie dokumentacji magazynowej
Wymagania:
-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
-uprawnienia do obsługi wózków widłowych
-zaangażowanie i sumienność w realizacji powierzonych zadań
Oferujemy:
-satysfakcjonującą, pełną wyzwań pracę
-atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie
-możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
Oferta skierowana jest do osób z niepełnosprawnością, którzy:
-są mieszkańcami woj. wielkopolskiego,
-posiadają orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
-pozostają bez zatrudnienia,
Fundacja FAZON oferuje :
- pomoc w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych i w przygotowaniu się do rozmowy kwalifikacyjnej
- konsultacje prawne i psychologiczne
- pośrednictwo pracy
- bezpłatne szkolenia
Zapraszamy

  • Praca Poznań
  • Magazynier Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521