Magazynier - Praca dla Mężczyzn i Kobiet - Martes Sport
  • Mysłowice
Mysłowice, Mysłowice, śląskie, Polska
MARTES SPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
22. 8. 2024

MARTES SPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - {{offer.position}

Lokalizacja
Mysłowice
Pracodawca
Dodano
20.08.2024
Numer referencyjny
17743_15717

Zakres obowiązków:

  • Pakowanie towaru
  • Przyjmowanie dostaw
  • Praca przy załadunku oraz rozładunku towaru
  • Utrzymywanie porządku na magazynie
  • Praca w systemie dwuzmianowym (godz. 6:00-14:00 i 14:00-22:00)

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność, sumienność
  • Umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

  • Atrakcyjną pracę w prężnie rozwijającej się, nowoczesnej firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Płacę zasadniczą oraz motywacyjny system premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet dodatkowych benefitów (Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe)

W związku z ciągłym rozwojem firmy do naszego magazynu w Mysłowicach poszukujemy kandydatów na stanowisko:

  • Praca Mysłowice
  • Magazynier Mysłowice
  • Mysłowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536