Magazynier / Pomoc Magazyniera
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Rnew Sp. z o.o.
18. 9. 2024

RNEW – lider na rynku poleasingowego sprzętu komputerowego, łączy pasję do technologiiz profesjonalizmem w obsłudze klienta i relacjach w zespole. Od lat z sukcesem budujemynaszą pozycję na rynku lokalnym i krajowym, oferując najwyższej jakości produkty i usługi.Teraz szukamy energicznej i zaangażowanej osoby, która dołączy do naszego zespołu nastanowisku Magazyniera.

Obowiązki

  • Zarządzanie dostawami: Przyjmowanie i kontrolowanie dostaw, wprowadzanie ich do systemu magazynowego.
  • Organizacja przestrzeni: Utrzymywanie porządku w magazynie, odpowiednie rozmieszczenie towaru.
  • Inwentaryzacja: Regularne sprawdzanie stanów magazynowych i raportowanie, ewentualnych niezgodności.
  • Raportowanie: Uczestnictwo w cotygodniowych spotkaniach zespołu w celu raportowania postępów, omawiania wyzwań i planowania działań na nadchodzący tydzień.
  • Dbanie o ekspozycję sklepu: Utrzymywanie atrakcyjnej i funkcjonalnej ekspozycji produktów, aby zapewnić jak najlepsze wrażenie dla odwiedzających nasz sklep.
  • Współpraca z zespołem: Ścisła współpraca z innymi działami firmy oraz udział w rozwiązywaniu bieżących problemów magazynowych.

Wymagania

  • Doświadczenie: Mile widziane, ale niekonieczne – liczy się chęć do nauki i zaangażowanie.
  • Organizacja: Umiejętność zarządzania czasem i przestrzenią, dokładność w wykonywaniu zadań.
  • Praca zespołowa: Zdolność do efektywnej współpracy i komunikacji z innymi członkami zespołu.
  • Umiejętności techniczne: Podstawowa obsługa komputera i programów magazynowych.
  • Fizyczna sprawność: Praca wiąże się z podnoszeniem i przenoszeniem towarów, dlatego ważna jest dobra kondycja fizyczna.
  • Zmysł estetyczny: Dbanie o estetykę ekspozycji produktów oraz atrakcyjny wygląd sklepu.

Oferujemy

  • Szkolenie: Pełne wdrożenie w obowiązki – zapewnimy Ci niezbędne umiejętności i wiedzę.
  • Motywacyjny system wynagrodzeń: Premie i dodatki uzależnione od wyników i zaangażowania.
  • Przyjazną atmosferę: Pracę w młodym i dynamicznym zespole, gdzie każdy ma wpływ na sukces firmy.
  • Dobre warunki pracy: Jednozmianowy system pracy i wolne soboty.
  • Benefity: Możliwość korzystania z dodatkowych świadczeń, jak np. karty sportowe czy ubezpieczenie.

  • Jak aplikować? Jeśli chcesz stać się częścią naszego zespołu i przyczynić się do dalszego rozwoju firmy, prześlij swoje CV oraz krótki list motywacyjny.
  • Nie czekaj - dołącz do nas i pomóż nam w dalszym rozwoju!

  • Praca Bydgoszcz
  • Magazynier Bydgoszcz
  • Pomoc dentystyczna Bydgoszcz
  • Pomoc domowa Bydgoszcz
  • Pomoc kuchenna Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584