Magazynier - piecowy
  • Sokołów Podlaski
Sokołów Podlaski, Sokołów Podlaski, mazowieckie, Polska
PHU Topaz Sp. z o.o.
27. 4. 2024
Informacje o stanowisku

PHU Topaz Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Sokołów Podlaski
Pracodawca
Dodano
25.04.2024
Numer referencyjny
9778_7699

Zakres obowiązków:

  • obsługa pieca
  • prace magazynierskie
  • dbanie o porządek w miejscu pracy
  • prace pomocnicze we współpracy z cukiernikami

Wymagania:

  • dyspozycyjność
  • wysoka motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • aktualne badania do celów sanitarno- epidemiologicznych
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub stanowisku magazynierskim w gastronomii

Oferujemy Ci:

  • umowę o pracę i wynagrodzenie zawsze na czas
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • dodatki premiowe tj. talony na święta
  • prywatną opiekę medyczną dla Pracowników i ich rodzin
  • ubezpieczenie na życie

Firma TOPAZ poszukuje do swojej Ciastkarni 'Natalia i Szymon' w Sokołowie Podlaskim (ul. Ząbkowska 15) osoby na stanowisko - Magazynier - piecowy

  • Praca Sokołów Podlaski
  • Magazynier Sokołów Podlaski
  • Sokołów Podlaski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570