Magazynier Pan/Pani umowa zlecania – nowa stawka 36-39 zł/h
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
Media Expert
23. 9. 2024

Jesteśmy Expertem, Media Expertem! Rządzimy na rynku elektro w Polsce i wciąż się rozwijamy, dlatego potrzebujemy Twojego wsparcia.Szukamy: OSÓB DO KOMPLETOWANIA, PAKOWANIA TOWARUZatrudnienie na podstawie UMOWY ZLECENIA Miejsce: Łódź, ul. Zakładowa 90/92Nie musisz mieć doświadczenia, wystarczą chęci, reszty Cię nauczymy :)

Zapewnimy Ci:

  • nową extra stawkę, która będzie rosła w każdym miesiącu wykonywania zlecenia:
36 zł/h w październiku37,5 zł/h w listopadzie39 zł/h w grudniu
  • nawet 4000 zł za polecenie pracownika!
  • obiad z dofinansowaniem
  • strefę relaksu

Twoje zadania:

  • kompletacja/pakowanie zamówień
  • obsługa skanera
  • proste zadania magazynowe
Szukamy osób z dyspozycyjnością min. 185/h miesięcznieUmowa zlecenie za MEGA EXTRA wynagrodzenie!

  • Praca Łódź
  • Magazynier Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848