Magazynier - pakowacz/ka
  • Kąty wrocławskie
magazynier - pakowacz/ka
Kąty Wrocławskie, Kąty wrocławskie, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
12. 9. 2024

Hej, czeka na Ciebie lekka praca przy pakowaniu luksusowych kosmetyków do makijażu. Co zyskujesz? Stawkę podstawową 5000 zł brutto, premię frekwencyjno-jakościową, pakiet benefitów, wolne weekendy i wiele więcej. Oferujemy pracę od zaraz, na 2 zmiany, bez doświadczenia.

Brzmi dobrze? Nie czekaj, aplikuj teraz! Oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach oferty.

Oczekujemy

  • gotowości do pracy od zaraz

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe 5000 zł brutto mies. + comiesięczną premię,
  • umowę o pracę tymczasową (z płatnymi składkami ZUS, urlopem i zwolnieniem lekarskim),
  • pakiet benefitów Randstad Plus — karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki na zakupy online do 50%, rabaty w restauracjach, pizzeriach i kawiarniach,
  • pracę od poniedziałku do piątku na 2 zmiany - wolne weekendy!
  • stałe wsparcie naszego konsultanta na każdym etapie rekrutacji i zatrudnienia.

Zadania

  • kompletacja zamówień sklepu internetowego
  • etykietowanie produktów
  • proste prace magazynowe

  • Praca Kąty Wrocławskie
  • Pakowacz Kąty Wrocławskie
  • Magazynier Kąty Wrocławskie
  • Kąty Wrocławskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584