Magazynier - Ożarów Mazowiecki
  • Ożarów Mazowiecki
Ożarów Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, mazowieckie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
27. 4. 2024
Informacje o stanowisku

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Ożarów Mazowiecki
Pracodawca
Dodano
23.04.2024
Numer referencyjny
8695_6910

Firma zajmująca się sprzedażą detaliczną i hurtową stolarki i ślusarki budowlanej i robotami budowlano- montażowymi poszukuje osoby na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki

Wynagrodzenie: 5000-6000 tys/brutto

Zadania:

  • Przyjęcie towaru i rozładunek dostaw,
  • Wydawanie towarów,
  • Dbanie o powierzony towar oraz mienie firmy,
  • Współpraca z innymi działami i oddziałami firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy.

Gwarantujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub zlecenie,
  • Ośmiogodzinny system pracy, możliwość nadgodzin,
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole.

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana, prześlij swoje CV lub skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 536-548-851. Jeśli nie możemy odebrać, wyślij SMS o treści "MAGAZYNIER"- na pewno się odezwiemy!

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 7 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

  • Praca Ożarów Mazowiecki
  • Magazynier Ożarów Mazowiecki
  • Ożarów Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749