MAGAZYNIER operator wózków widłowych, również osoby z orzeczeniem
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, śląskie, Polska
Probet Sp. z o.o.
23. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma Probet Sp z.o.o jest ogólnopolskim liderem w zatrudnieniu i aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych. Obecnie poszukujemy kandydata do pracy na stanowisku:

MAGAZYNIER, operator wózków widłowych.

Miejsce pracy: Zabrze, ul. Handlowa.

Zapraszamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Zakres obowiązków:

  • kompletacja zamówień i pakowanie towaru,
  • obsługa wózka wizłowego (zbieranie, rozładunek towaru),
  • dbanie o porządek w miejscach przechowywania towaru - regały/ półki.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15,
  • wynagrodzenie od 4651 zł do 6117 zł brutto.

Wymagania

Wymagania:

  • uprawnienia UDT,
  • pozytywne nastawienie do pracy,
  • doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku,
  • komunikatywność.

 Kontakt pod numerem telefonu: 571-305-640

  • Praca Zabrze
  • Operator wózków widłowych Zabrze
  • Konstruktor (osoba) Zabrze
  • Łącznik (osoba) Zabrze
  • Magazynier Zabrze
  • Operator Zabrze
  • Operator koparki Zabrze
  • Operator maszyn Zabrze
  • Operator maszyn budowlanych Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536