Magazynier / Operator wózków widłowych
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
WALTER KOMPRESSORTECHNIK POLSKA Sp. z o.o.
13. 9. 2024

WALTER KOMPRESSORTECHNIK to międzynarodowa grupa przemysłowa przedsiębiorstw.

Od ponad 30 lat zajmujemy się produkcją i sprzedażą nowoczesnych urządzeń związanych z wytwarzaniem i użytkowaniem sprężonego powietrza (sprężarki śrubowe, tłokowe, osuszacze, filtry).

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za zadania operacyjne w magazynie: rozładunek, przyjęcie towaru do magazynu, kompletacja zamówień, załadunek towaru;
  • Kontrolowanie dostaw, prawidłowe rozmieszczanie produktów w Magazynie zgodnie z przyjętymi zasadami;
  • Wykonywanie czynności kontrolnych stanów magazynowych;
  • Kontrola produktów i towarów pod względem jakościowym;
  • Dbałość o porządek i bezpieczeństwo w magazynie.

Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych czołowych oraz wózków wysokiego składowania typu Reachtruck;
  • Wykształcenie, co najmniej zasadnicze zawodowe;
  • Umiejętność obsługi komputera;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Uczciwość i kultura osobista;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, sumienność i dokładność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Praca od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00;
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole;
  • Perspektywy rozwoju zawodowego.

  • Praca Łódź
  • Operator wózków widłowych Łódź
  • Magazynier Łódź
  • Operator Łódź
  • Operator koparki Łódź
  • Operator maszyn Łódź
  • Operator maszyn budowlanych Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567