Magazynier / Operator Wózków Widłowych
  • Czosnów
Czosnów, Czosnów, mazowieckie, Polska
KGL S.A.
26. 8. 2024

KGL od niemal 30 lat działa w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Jesteśmy dostawcą granulatów polimerów termoplastycznych oraz producentem opakowań z tworzyw sztucznych.Do naszego zespołu magazynowego w lokalizacji Klaudyn poszukujemy osoby na stanowisko Operatora Wózków Widłowych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz premię miesięczną
  • prywatną opiekę medyczną Medicover
  • kartę Multisport Plus
  • ubezpieczenie grupowe PZU pracowników oraz współmałżonka lub partnera
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń socjalnych (bony świąteczne, paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)
  • wyjazdy integracyjne

Twój zakres obowiązków:

  • wydawanie na produkcję surowców i materiałów zgodnie ze zleceniem działu planowania
  • wywożenie z produkcji do magazynu wyrobów gotowych, surowców, materiałów, przemiałów
  • obsługa wózka widłowego
  • utrzymywanie porządku w magazynach
  • dbałość o powierzone wyposażenie techniczne

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy na magazynie
  • znajomość dokumentacji magazynowej
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT
  • znajomość przepisów prawa dotyczących przewozu towarów

  • Praca Czosnów
  • Magazynier Czosnów
  • Operator Czosnów
  • Operator maszyn Czosnów
  • Czosnów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544