Magazynier Operator Wózka Wysokiego Składowania
  • Cedrowice-Parcela
łódzkie, Cedrowice-Parcela, łódzkie, Polska
Tubądzin Management Group Sp. z o.o.
3. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i wydawanie produktów do i z magazynu
  • Relokacja palet i kompletacja zamówień w systemie regałowym i hali magazynowej ( wózek wysokiego składowania )
  • Przygotowanie wysyłek do załadunku
  • Załadunki / rozładunki pojazdów ciężarowych z ramp wózkami elektrycznymi
  • Inne zlecone prace magazynowe

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe (mile widziane średnie)
  • Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi (UDT)- warunek konieczny
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w trybie trzyzmianowym (zmiany 6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00 )
  • Uczciwość i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy

To oferujemy

  • Umowę o pracę na cały etat.
  • Stabilną pracę w prestiżowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym oraz prywatną opieką medyczną
  • Dodatki świąteczne
  • Paczki świąteczna dla dzieci
  • System poleceń pracowniczych

  • Praca łódzkie
  • Magazynier łódzkie
  • Operator łódzkie
  • Operator maszyn łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388