Magazynier operator wózka widłowego z uprawnieniami UDT
  • Człuchów
magazynier operator wózka widłowego z uprawnieniami UDT
Człuchów, Człuchów, Pomorskie, Polska
A-grosik
6. 3. 2024

A-GROSIK PSiH J.Tymiński, I.Majcherczyk Sp.j od ponad 20 lat jest renomowanym producentem i eksporterem naturalnych przetworów owocowych i warzywnych bez konserwantów i innych dodatków chemicznych.
Zakład produkcyjny naszej firmy zlokalizowany jest w miejscowości 77-300 Wierzchowo Dworzec.
Aktualnie poszukujemy pracownika magazynowego z uprawnieniami UDT ( I WJO , II WJO, III WJO ) operatora wózków widłowych
Twój zakres obowiązków:
• rozładunek i załadunek pojazdów,
• przyjmowanie i wydawanie towarów,
• dbałość o porządek w magazynie,
• zapewnienie sprawnego i bezpiecznego przepływu towarów przez magazyn,
• dbałość o obsługiwany sprzęt
• pomocnicze prace magazynowe
Nasze wymagania:
• umiejętność pracy w zespole,
• doświadczenie w pracy na magazynie,
• aktualne uprawnienia UDT ( I WJO , II WJO, III WJO ) operatora wózka widłowego,
• rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
• zaangażowanie i motywacja do pracy,
• brak przeciwskazań do pracy fizycznej,
• dyspozycyjność do pracy w sezonie produkcyjnym po godzinach a także w soboty
Oferujemy:
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze w niedużej, rodzinnej firmie w zgranym, niewielkim zespole
Zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 -15:00

  • Praca Człuchów
  • Magazynier Człuchów
  • Operator Człuchów
  • Operator maszyn Człuchów
  • Człuchów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782