Magazynier - Operator wózka widłowego z UDT
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
IFM ECOLINK SP. Z O.O.
13. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Terminowy rozładunek i załadunek towarów
  • Składowanie towarów według ustalonych zasad
  • Praca z systemem czytników kodów kreskowych
  • Zaopatrzenie produkcji oraz komplementacja zleceń
  • Obsługa wózków widłowych
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • Uczestniczenie w inwentaryzacjach

Nasze wymagania

  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Gotowość do pracy na 3 zmiany
  • Podstawowa obsługa programów takich jak: Word, Excel, Outlook
  • Doświadczenie w pracy na magazynie, mile widziane doświadczenie z systemem ERP (preferowana znajomość SAP)
  • Umiejętności interpersonalne: chęć do nauki, zaangażowanie w powierzone obowiązki oraz umiejętność pracy w grupie

To oferujemy

  • Pełne wprowadzenie na stanowisko
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie pracowniczej
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego
  • Dopłatę do karty sportowej
  • Koleżeńską atmosferę
  • Miesięczną premię za wyniki
  • Pracę w zorganizowanym, schludnym i dobrze utrzymanym magazynie

  • Praca Opole
  • Magazynier Opole Lubelskie
  • Magazynier Opole
  • Operator Opole Lubelskie
  • Operator Opole
  • Operator koparki Opole
  • Operator maszyn Opole
  • Operator maszyn Opole Lubelskie
  • Operator wózków widłowych Opole
  • Operator maszyn budowlanych Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584