Magazynier/Operator Wózka Widłowego (VanKing)
  • Niepołomice
Niepołomice, Niepołomice, małopolskie, Polska
VANKING CELKAR GROUP P.S.A.
15. 9. 2024

VanKing Celkar Group- król części do busów, polski producent i dystrybutor części do samochodów dostawczych, ale przede wszystkim to cudowny zespół ekspertów.• Prawie 30 lat nieprzerwanego dynamicznego rozwoju,• Ponad 200 kapitalnych osób w Polsce,• Sprzedaż produktów do ponad 40 krajów,• Nr 1 w kategorii najbardziej kompleksowej oferty części do busów,• Firma, która wizję określa tak: „Budować organizację przyjazną dla pracowników”.VanKing Celkar Group to przede wszystkim ludzie, dlatego dbamy o świetną, niekorporacyjną atmosferę, elastyczność i otwartość.

Obowiązki

  • Przyjmowanie towarów na magazyn oraz weryfikowanie pod względem ilościowym i  jakościowym,
  • Wydawanie towarów z magazynu oraz przygotowywanie do wysyłki,
  • Praca na antresoli,
  • Kontrolowanie stanów magazynowych oraz wykonywanie okresowych inwentaryzacji,
  • Dbanie o czystość na stanowisku pracy oraz przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania

  • Aktywność i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Dokładność, skrupulatność,
  • Mile widziane osoby z uprawnieniami na wózek widłowy,
  • Jesteśmy otwarci na osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności, zdolnych do wykonywania prac magazynowych,
  • Mile widziani studenci, którzy chcą łączyć pracę z nauką (zapewniamy elastyczne godziny pracy, możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin).

Oferujemy

  • Stabilna, długoterminowa współpraca– nie szukamy kogoś na chwilę. Jesteśmy zgraną paczką i szukamy kogoś kto do nas dołączy na długo,
  • Praca w systemie dwuzmianowym: 6-14, 14-22, od poniedziałku do piątku.
  • Rozwój – Dostęp do firmowego know how, szkoleń, ludzi otwartych na dzielenie się wiedzą, artykułów, webinarów.
  • Świetna atmosfera pracy– u nas jest luźna, wesoła atmosfera, młodzi ludzie pełni humoru,
  • Zarobki i podwyżki w oparciu o wzrost kompetencji i badanie wynagrodzeń rynkowych – doceniamy rozwój,
  • System kafeteryjny benefitów obejmujący: kartę sportową, prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie i rabaty do sklepów,
  • Firmowa biblioteka, która wciąż się poszerza,
  • Brak nudy- sam/a możesz mieć wpływ na nowe kierunki rozwoju, projekty, inicjatywy.

  • Praca Niepołomice
  • Magazynier Niepołomice
  • Operator Niepołomice
  • Operator maszyn Niepołomice
  • Niepołomice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567