+Magazynier/operator wózka widłowego UDT
  • Strzelce Opolskie
Strzelce Opolskie, Strzelce Opolskie, opolskie, Polska
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
13. 9. 2024

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Magazynier/Operator wózka widłowego

Obowiązki

  • Transport towarów do produkcji
  • Ruch towarów w regałach wysokiego składowania
  • Rozładunek lub załadunek samochodów ciężarowych
  • Przestrzeganie procedur, standardów jakościowych oraz bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT)
  • Nastawienie na jakość, efektywność
  • Samodzielność, obowiązkowość, odpowiedzialność
  • Duża dokładność przy wykonywaniu i rejestrowaniu zadań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy zmianowej ( 3 zmiany/4 brygady)

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Dodatek zmianowy
  • Dodatek transportowy
  • Dodatek za nocki
  • Nagroda za obecność
  • Nadgodziny płatne 100%
  • Fundusz świadczeń socjalnych
  • Bony, kartę Multisport oraz dofinansowanie do posiłków

  • Praca Strzelce Opolskie
  • Magazynier Strzelce Opolskie
  • Operator Strzelce Opolskie
  • Operator maszyn Strzelce Opolskie
  • Strzelce Opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567