Magazynier- Operator wózka widłowego- Ksawerów - Łódź
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Agencja Zatrudnienia KS Service
9. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

Aktualnie dla naszego klienta szukamy osób na stanowisko:

Magazynier- operator wózka widłowego/ Ksawerów

Nasz klient oferuje szeroką gamę produktów z drewna o skandynawskiej jakości –drewno budowlane konstrukcyjne oraz dekoracyjne. Od 10 lat działa na rynku międzynarodowym. Obecnie aktywnie rozszerza swoją działalność na obszarze Polski.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 4100 zł na rękę (5 500 zł brutto)
  • Umowa zlecenie bezpośrednio u naszego klienta
  • Pracę w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku

Zadania:
  • Kompletacja i pakowanie zamówień
  • Załadunek/ rozładunek dostaw
  • Relokacja towarów na magazynie oraz na zewnątrz
  • Obsługa wózka widłowego (bocznego) i niezbędnych urządzeń

Wymagania:
  • Aktualne UDT na wózki widłowe- warunek konieczny
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość pakietu Office

Zapraszamy do współpracy – zespół Agencji Zatrudnienia KS Service S.A. wpis do KRAZ 23286

Jak wygląda proces rekrutacji?
  • Kontakt telefoniczny z kandydatem- przedstawienie oferty oraz warunków zatrudnienia,
  • Rekomendacja,
  • Spotkanie,
  • Decyzja.

Masz Pytania? Zadzwoń- 506 561 859

Benefity:
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Szkolenia
  • Umowa Zlecenie
  • Międzynarodowa Firma

  • Praca Łódź
  • Magazynier Łódź
  • Operator Łódź
  • Operator koparki Łódź
  • Operator maszyn Łódź
  • Operator maszyn budowlanych Łódź
  • Operator wózków widłowych Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087