Magazynier - Operator wózka widłowego
  • Warszawa, Włochy
mazowieckie, Warszawa, Włochy, mazowieckie, Polska
Willson & Brown Sp. z o.o.
25. 9. 2024

Od prawie 30 lat działamy na rynku artykułów wspierających sprzedaż. Jesteśmy międzynarodowym liderem w branży POS. Dostarczamy innowacyjne rozwiązania, oferujemy kompleksową obsługę w zakresie tworzenia designu i developmentu, posiadamy największe w branży zasoby produkcyjne. Współpracujemy z międzynarodowymi koncernami a nasz zasięg działania obejmuje większość krajów europejskich. Mamy swoje biura konstrukcyjno-sprzedażowe w Anglii, Francji i Niemczech.

Jesteśmy pracodawcą, który zapewnia atmosferę pracy otwartą na innowacyjność i współpracę. Wierzymy w rozwój firmy poprzez rozwój jej pracowników. Cenimy wysoką jakość pracy oraz orientację na realizację celu.
Zadania:

  • Odpowiedzialność za załadunki i rozładunki
  • Kontrola nad procesami inwentaryzacji
  • Odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych oraz za prawidłowe lokalizacje towaru
  • Realizacja zadań zgodnie z obowiązującymi procesami
  • Obsługa wózka widłowego

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Aktualne uprawnienia na wózek widłowy
  • Samodzielność i dokładność w wykonywanych obowiązkach
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i pracy w grupie

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Ciekawe, inspirujące projekty, realizowane w oparciu o najnowsze technologie
  • Pracę w międzynarodowym, kreatywnym środowisku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Finansowanie nauki j. angielskiego lub niemieckiego na platformie eTutor
  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej oraz pakietu sportowego

  • Praca mazowieckie
  • Magazynier mazowieckie
  • Magazynier Wysokie Mazowieckie
  • Operator mazowieckie
  • Operator Wysokie Mazowieckie
  • Operator maszyn Wysokie Mazowieckie
  • Operator maszyn mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836