Magazynier - Operator Wózka Widłowego (Dział Logistyki)
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
JAS-FBG S.A.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • załadunek i rozładunek towarów wózkiem widłowym
  • lokowanie towarów w magazynie niskiego/wysokiego składowania
  • kompletacja towaru wg dyspozycji Klientów
  • sporządzanie dokumentacji magazynowej
  • udział w inwentaryzacjach

Nasze wymagania

  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych potwierdzone zaświadczeniem kwalifikacyjnym wydanym przez Urząd Dozoru Technicznego
  • wykształcenie co najmniej zasadnicze zawodowe
  • komunikatywność, odpowiedzialność i motywacja do pracy
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej

Mile widziane

  • znajomość procedur i zasad gospodarki magazynowej
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, działającej od ponad 30 lat
  • stabilne zatrudnienie bezpośrednio w naszej firmie - bez pośredników (umowa o pracę)
  • doskonałą atmosferę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • bezpieczne warunki pracy, zgodne z przepisami BHP

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • możliwość korzystania ze szkoleń i kursów

Jesteśmy jedną z czołowych firm transportowo-spedycyjno-logistycznych na polskim rynku. Zapewniamy kompleksową obsługę logistyczną, obejmującą usługi transportu i spedycji drogowej, kolejowej, morskiej i lotniczej, a także posiadamy największą w kraju sieć agencji celnych.

  • Praca Gdańsk
  • Logistyk Gdańsk
  • Kierownik działu personalnego Gdańsk
  • Magazynier gdański
  • Magazynier Starogard Gdański
  • Magazynier Nowy Dwór Gdański
  • Magazynier Pruszcz Gdański
  • Magazynier Gdańsk
  • Operator gdański
  • Operator Starogard Gdański
  • Operator Nowy Dwór Gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087