Magazynier - Operator wózka widłowego
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, Silesian Voivodeship, Polska
ASISTWORK Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa wózków widłowych, paletowych podczas załadunku, rozładunku oraz transportu materiałów, obsługa regałów również wysokiego składowania
  • Odbiór jakościowy i ilościowy przyjmowanego towaru
  • Odpowiedzialność za przepływ materiałów na terenie magazynu
  • Wprowadzanie danych do systemu, znakowanie materiałów zgodnie z wewnętrznymi standardami, obsługa skanera
  • Kompletacja oraz załadunek towaru zgodnie z zamówieniem klientów
  • Kontrola stanu technicznego obsługiwanego sprzętu
  • Ręczne rozładunki i załadunki towaru

Nasze wymagania

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków jezdniowych (I lub II WJO)
  • Doświadczenie w pracy na magazynie
  • Gotowość do pracy zmianowej (brak godzin nocnych)
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole
  • Dbałość o wysoką jakość świadczonych usług
  • Chęć podjęcia długotrwałej współpracy

To oferujemy

  • Umowę o pracę tymczasową z możliwością podpisania umowy bezpośrednio z naszym Klientem po okresie 6 miesięcy
  • Pracę w systemie 2-zmianowym (wolne weekendy)
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość przystąpienia do pakietu medycznego
Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Zabrze
  • Magazynier Zabrze
  • Operator Zabrze
  • Operator koparki Zabrze
  • Operator maszyn Zabrze
  • Operator maszyn budowlanych Zabrze
  • Operator wózków widłowych Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690