MAGAZYNIER/OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
ABAKUS SP.Z.O.O
6. 6. 2024

Firma ABAKUS Sp. z o.o. dostarcza produkty całej gamy oświetlenia samochodowego, układów termicznych, lusterek oraz elementów karoserii do aut każdej marki. Wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej oraz rynek działania obejmujący całą Europę pozwala nam wyselekcjonować szeroki asortyment produktów, który w chwili obecnej zawiera ponad 30 000 referencji i jest sukcesywnie poszerzany.
Magazynier- Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
- Kompletowanie zamówień z wykorzystaniem czytnika kodów kreskowych
- Obsługa operacji magazynowych w systemie informatycznym
- Załadunek i rozładunek produktów
- Składowanie towaru w magazynie (prawidłowe rozmieszczenie produktów w magazynie zgodnie z wyznaczoną lokalizacją dla produktu)
- Kontrola zgodności rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym
- Utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy
- Pakowanie, etykietowanie, przygotowanie towaru do transportu
Wymagania:
- Znajomość zasad gospodarki magazynowej
- Doświadczenie w pracy w magazynie
- Mile widziani pracownicy z uprawnieniami do obsługi wózka widłowego oraz z praktycznymi umiejętnościami pracy z wózkiem widłowym wysokiego składu (nie jest to wymóg konieczny)
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym
- Wykształcenie min. zawodowe
- Zaangażowanie oraz sumienność w pełnieniu obowiązków
- Poczucie odpowiedzialności i motywacja do pracy
- Punktualność, dokładność, dyspozycyjność
Oferujemy:
- Pracę w prężnie działającym zespole
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Atrakcyjne, terminowe wynagrodzenie (podstawa + premia)
- Możliwość podniesienia kwalifikacji i zdobycia interesujących doświadczeń zawodowych
- Przyjazną atmosferę w miejscu pracy
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Abakus Sp.z.o.o dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

  • Praca Warszawa
  • Magazynier Warszawa
  • Operator Warszawa
  • Operator koparki Warszawa
  • Operator maszyn Warszawa
  • Operator wózków widłowych Warszawa
  • Operator maszyn budowlanych Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080