Magazynier/Operator Wózka Widłowego
  • Nowa Wieś Wrocławska
, Nowa Wieś Wrocławska, Lower Silesian Voivodeship, Polska
USP Zdrowie
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie rozładunku i kontrola odbiorcza dostaw
  • Rozmieszczanie materiałów i produktów zgodnie z podziałem organizacyjnym magazynu
  • Kompletacja zamówień do odbiorców oraz dbanie o prawidłowy załadunek zamówień
  • Obsługa wózków wysokiego składowania

Nasze wymagania

  • Możesz pochwalić się min. rocznym doświadczeniem w pracy w magazynie na wózkach widłowych (również wysokiego składowania)
  • Masz wykształcenie min. zawodowe
  • Posiadasz uprawnienia UDT do obsługi wózków wysokiego składowania,
  • Jesteś osobą obowiązkową, zdyscyplinowaną, rzetelną, uczciwą i zaangażowaną w wykonywaną pracę
  • Wyrażasz gotowość do pracy w trybie 2-zmianowym

Mile widziane

  • Potrafisz obsługiwać skanery radiowe, znasz środowisko GDP i system SAP lub posiadasz inne uprawnienia – będzie to dodatkowym atutem!

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Premię miesięczną do 10%
  • busy oraz tramwaje)
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie (pakiety opłacane przez firmę) oraz bony świąteczne
  • Dodatkowo także do wyboru: kartę Multisport, dofinansowanie do wypoczynku lub kartę kulturalno-sportową
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych
  • Nowoczesne standardy i narzędzia pracy
  • Dostęp do platformy Mindgram oferującej dostęp do materiałów z zakresu wellbeingu oraz wsparcie psychologiczne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • karta kulturalna

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

111 851
19 087