Magazynier/operator wózka widłowego
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Polska
DOK-STER LP ODDZIAŁ W POLSCE
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

1) przyjmowanie i wydawanie produktów, surowców i zapasów do i z magazynu, 2) dbałość o właściwe rozmieszczenie towarów na powierzchni magazynu, 3) zapewnienie porządku w magazynie, 4) prowadzenie prostych czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową

Wymagania stanowiska

 Dobra kondycja fizyczna Dokładność, sumienność, rzetelność,

Oferujemy

- atrakcyjną stawkę;- umowę zlecenie;- stabilne zatrudnienie na dłuższy okres;- ubezpieczenie;- wsparcie na każdym etapie rekrutacji i pomoc w sprawach organizacyjnych.

  • Praca Gdańsk
  • Magazynier Starogard Gdański
  • Magazynier Nowy Dwór Gdański
  • Magazynier Pruszcz Gdański
  • Magazynier Gdańsk
  • Magazynier gdański
  • Operator gdański
  • Operator Starogard Gdański
  • Operator Nowy Dwór Gdański
  • Operator Pruszcz Gdański
  • Operator Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836