MAGAZYNIER / OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, Śląskie, Polska
ENCKEL Sp. o.o.
20. 9. 2024

Firma ENCKEL Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie ul. Strefowa 8, zatrudni osobę na stanowisku:
MAGAZYNIER, OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO
OBOWIĄZKI:
- obsługa wózka widłowego
- załadunek i rozładunek tirów
- przyjmowanie i układanie towaru na stan magazynowy oraz sprawdzenie poprawności dostawy
- wydawanie i rozwożenie towarów na produkcję
- wprowadzanie danych do systemu za pomocą skanera
- utrzymanie ładu i porządku w magazynie zgodnie z obowiązującymi procedurami i przepisami BHP
WYMAGANIA:
- uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi wydane przez UDT
- umiejętność organizacji czasu pracy
- odpowiedzialność, uczciwość, sumienność, dokładność
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
OFERUJEMY:
- stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
- długofalowe zatrudnienie
- pracę jednozmianową (7:00 – 15:15) z możliwością nadgodzin
- kartę lunchową
- przyjazną atmosferę
- zatrudnienie w czystym i nowoczesnym zakładzie pracy o ugruntowanej pozycji na rynku
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

  • Praca Częstochowa
  • Magazynier Częstochowa
  • Operator Częstochowa
  • Operator maszyn Częstochowa
  • Operator koparki Częstochowa
  • Operator wózków widłowych Częstochowa
  • Operator maszyn budowlanych Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045