Magazynier - Operator wózka widłowego
  • Chmielnik (pow. rzeszowski, gm. Chmielnik)
podkarpackie, Chmielnik (pow. rzeszowski, gm. Chmielnik), podkarpackie, Polska
AJ Profibud Sp. z o.o.
13. 9. 2024

AJ Profibud, renomowana firma budowlana z Chmielnika, działająca z powodzeniem od 2005 roku, zajmuje się szerokim zakresem prac ogólnobudowlanych, inżynieryjnych, instalacyjnych oraz wykończeniowych.

W związku z dynamicznym rozwojem i realizacją projektów poszukujemy pracowników na stanowisko:
Twój zakres obowiązków:

  • Magazynier odpowiada za porządek na swoim dziale w magazynie, za prawidłowe ułożenie i zabezpieczenie towaru, jego rozłożenie po dostawie.
  • Odpowiedzialny jest również za prawidłową realizację zamówień oraz wydanie zamówionego przez klienta towaru.
  • Zadania wykonuje zgodnie z poleceniami przełożonego.

Nasze wymagania:

  • Solidność.
  • Uprawnienia na wózek Widłowy.
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • Ubezpieczenia grupowe na atrakcyjnych warunkach,
  • Możliwość rozwoju.

  • Praca podkarpackie
  • Magazynier podkarpackie
  • Operator podkarpackie
  • Operator maszyn podkarpackie
  • podkarpackie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567